Degvielas uzpildes staciju un industriālā celtniecība

Ciešā sadarbībā ar Latvijas vadošajām Degvielas Uzpildes Stacijām un sadarbības partneriem,esam piedalījušies daudzu lielāku un mazāku projektu īstenošanā. Degvielas Uzpildes Staciju būvniecība un to pārbūves, auto mazgātavu būvniecība, renovācija un apkope. Ar savu sadarbības partneru līdzdalību varam piedāvāt visu DUS būvniecības procesā ietilpstošo darbu veikšanu.

Projektu saskaņošana.
Degvielas vadu maiņa,uzstādīšana.
Degvielas uzglabāšanas rezervuāru demontāža,montāža.
DUS iekšējo telpu izbūve,renovācija,apkope.
Automazgātavu uzstādīšana,remontdarbi un apkope.
Nojumes un jumti.
Elektroinstalācijas.
Saldējamās un kondicionēšanas iekārtas.
Ceļu,stāvlaukumu izbūve un bruģēšana.
Kanalizācijas darbi.
Ventilācijas uzstādīšana.
Notekūdeņu attīrīrīšanas iekārtu uzstādīšana.

Tāpat esam piedalījušies dažādu industriālo un sabiedrisko ēku būvniecībā.

HDPE ģeomembrāna

HDPE un citas ģeomembrānas izmanto rūpnieciskajai un sadzīves pazemes hidroizolācijai. Šie materiāli ir gan ķīmiski gan mehāniski izturīgi. Specializējamies jebkuru no šo materiālu ieklāšanā un metināšanā.

Tā izmantojama gan privātām izbūvēm (baseins,piemājas ūdens krātuve,tvertne,notekūdeņu tvertnes u.c.), gan saimnieciskā izmantošanā (dzīvnieku fermās,kūtīs), gan rūpnieciskās vietās kur to pieprasa Vides Aizsardzības prasības (Degvielas Uzpildes staciju zemes klājums u.c.).

Membrānu ieklāšana notiek ar speciāli šim materiālam ražotu metināšanas aparatūru,kas atbilst visām tehnoloģiskajām prasībām. Esam ieguldījuši līdzekļus šādu iekārtu iegādei,lai spētu laicīgi un kvalitatīvi veikt pasūtītos darbus.

Savrupmāju celtniecība

Mūsu darbības sākuma periodā kā galvenais pamatnodarbošanās veids bija savrupmāju,ģimenes māju būvniecība. Laikam ejot esam uzkrājuši papildus pieredzi un iemaņas šajā nozarē.

Esam īstenojuši vairāku savrupmāju komplekso būvniecību.

Projektu saskaņošana.
Materiālu loģistika un piegāde.
Betonēšana.
Mūrēšanas darbi.
Elektroinstalācija.
Kanalizācija.
Iekšējās apdares darbi.
Jumtu darbi.
Ceļu,stāvlaukumu izbūve un bruģēšana,apzaļumošana.
Apkures uzstādīšana.
Ventilācijas uzstādīšana.

Traktortehnikas pakalpojumi

Dažādu zemes darbu optimizācijas nolūkos un servisa darbu kvalitātes uzlabošanai, uzņēmuma rīcībā ir sekojošas tehnikas vienības:

1. Celtniecības un ceļu būves darbu traktors TEREX 970. Traktora priekšrocības : Visu riteņu piedziņa. Visu riteņu vienāds izmērs. Visu riteņu stūres mehānisms.

2. Kompaktais traktors BOBCAT S185. Traktora priekšrocības un aprīkojums : Savācējkauss. Rokamais kauss. Palešu dakšas.

No uzņēmuma darbiem brīvaja laikā,piedāvājam mūsu tehnikas nomas pakalpojumus. Tehnika tiek nomāta tikai ar uzņēmuma operatoru un degvielu.

FINNEBACKS pārtikas vitrīnu ledusskapji un saldētavas

Degvielas uzpildes staciju būvniecību laikā, dibinot ciešus un pastāvīgus sakarus ar ārvalstu speciālistiem un ražotājiem, piedāvājam aukstuma un saldējamo kameru uzstādīšanu un aprīkošanu,apsaimniekošanu.

Šīs ir aukstuma un saldējamās kameras ar vitriinu durvīm. Identiskas kameras tiek uzstādītas arī veikalos un noliktavās.

Kopš 2007.gada esam kompānijas FINNEBACKS (www.finnebacks.se) pārstāvji Baltijas Valstīs. Saldējamo kameru un ledusskapju grīdu,sienu un griestu paneļi tiek piegādāti no šī uzņēmuma. FINNEBACKS ir viena no vadošajām un kvalitatīvākās produkcijas kompānijām Skandināvijā,kurai ir ilgu gadu pieredze un tradīcijas šādu paneļu ražošanā.

Šo kameru vitrīnu stikla durvis tiek piegādātas no kompānijas SCHOTT,kura ir viena no vadošajām Eiropā šajā sfērā. Durvis ir termoizturīgas,vizuāli pievilcīgas,ar labu apgaismojumu,kas pasniegs Jūsu pircējiem produkciju daudz pievilcīgāku. Durvju komplektācijā ietilpst arī preču plauktu pilnīgs aprīkojums.

Tāpat mēs uzstādīsim attiecīgās temperatūras uzturēsanas iekārtas un rūpēsimies par to apkopi.